Пошук та карта сайту
Рус  Укр  Eng
 
 
Rambler's Top100

Для дилерів

«ПОЛ-1000»™ — перша в Україні програма SHOP IN SHOP (магазин у магазині). Вам не потрібні великі торгівельні площі та величезний склад, щоб надавати покупцям належний вибір підлогових покриттів. Ми встановлюємо у магазині стенд з великою кілкісттю наочних зразків зручного формату. Але при цьому товар знаходиться внас на складі і ми забов’язуємось доставити його покупцю у найкоротши строки. Підлогові покриття не є товаром першої необхідності, тому доставка протягом 2-4 днів повністю прийнятна. Це вигідно усім: вам, тому що ви отримуєте більшу віддачу з кожного квадратного метру торговельної площі, та нам, тому що ми тримаємо один великий склад для усіх, який має високу обертаємость.

« Ми надаємо можливість навіть маленькому магазину бути конкурентноспроможним по відношенню до великого»

Особливо актуальна програма SHOP IN SHOP для невеликих населених пунктів. У недалекому майбутньому український ринок підлогових покриттів очикує бурхливий розвиток спеціалізованих мереж та мереж DIY, і, мабуть, SHOP IN SHOP є єдиним шляхом виживання для маленьких магазинів.

Робота за програмою «ПОЛ-1000»™ має цілу низку відчутних переваг. По-перше, звілнюються оборотні кошти: вам не потрібно інвестувати у створення та підтримку власного складу. По-друге, ви не втрачаєте кошти через залишки – їх немає взагалі! По-третє, ви зберігаєте значну частину торгівельної площі.

« SHOP IN SHOPзробить вашу справу ефективнішою та прибутковішою»

Для того, щоб стати нашим дилером, вам необхідно заповнити анкету.


Версія для друку
Логін
Пароль
 
 
Контактний телефон (056) 740-51-94

© copyright 2006
ООО "Стройкомплект"
Designed by
Perfection.com.ua