Пошук та карта сайту
Рус  Укр  Eng
 

Нашi партнери

DOMO ® ІNDUSTRІES - це бельгійський виробник високоякісних килимових пряж і волокон основи, технічного текстилю для різних застосувань і сучасних напольных покриттів, як для побутового використання, так і для контрактних об'єктів. Оригінальні новації дозволяють цьому виробникові визначати потреби клієнтів.

Належить до великого бельгійського концерну Balta-group і спеціалізується на виробництві килимових підлогових покриттів з поліпропілену, контрактних покриттів, тканих і покриттів з вовни. Протягом багатьох років Balta Berclon ® був лідером по виробництву килимків з поліпропілену за рахунок свого унікального полотна “Berclon® exclusive fibre” яке задавало планку якості й новацій.


Бельгійський виробник голкопробивных (нетканих) підлогових покрить, що входить в Beaulieu IG. Заснована в 70-х роках ХХ-го століття компанія сьогодні є важливим гравцем ринку й успішно розвивається. Cпеціалізується на виробництві гладких і фігурних килимів для різноманітних призначень та умов експлуатації, використовуючи для цього широкий діапазон кольорів і товщин волокна.

Associated Weavers - один з головних гравців на глобальному ринку підлогових покриттів. Група досягла цієї позиції завдяки широкому діапазону своїх виробів - пристінні килими, килимки, доріжки й килимова плитка для контрактних і житлових об'єктів.

ITC належить групі компаній Balta Group і є одним з головних у світі виробників тафтінгових килимових покриттів з поліаміду.

Завод IVC NV було засновано у 1997 році у м. Авельгем (Бельгія). На сьогодні, IVC є одним з лідерів ринку лінолеуму. Компанія проповідує інноваційну політику й постійно вдосконалює як технологію й продукти, так і сервіс для клієнтів.

Одне з найбільш великих підприємств Центральної Європи, що займається виробництвом і реалізацією покриттів для інтер'єра квартир, росташоване в Угорщині, у місті Дьер(Győr), у безпосередній близькості трьох столиць (Будапешта, Відня й Братислави). Продуктивність обладнання для виробництва спеціального лінолеуму становить 5 мільйона квадратних метрів на рік. Крім лінолеуму різного призначення випускає також паркетну дошку та покриття для стін.

Всесвітньо відомий шведсько-німецький концерн по виробництву підлогових покриттів - напівкомерційних, гомогенних, гетерогенних, спортивних, спеціальних килимових покриттів і натурального лінолеуму. Щорічно асортимент продукції поповнюється останніми ноу-хау компанії, як за технологіями, так і відповідно до сучасних тенденцій у дизайні інтер'єрів. Продукція Tarkett поширюється в більш ніж 100 країнах світу.

Підприємство Balterio було засновано у 2001 році і є СП фірм Baltagroup та Spanogroup з Бельгії. Це один з найбільш швидко зростаючих виробників ламінату у світі. Вертикально інтегроване виробництво в Vielsalm гарантує чудове співвідношення ціни і якості. Автоматизація виробництва й складу забезпечують гнучкий сервіс. Ламіновані підлоги Balterio продаються в більш ніж 55 країнах світу.

CLASSEN Group - польський виробник високоякісної деревини, і виробів на її основі для використання усередині приміщень. Це ламінат, двері, дверні полотна, дерев'яні жалюзійні решітки. На ринку ламінованих підлогових покриттів CLASSEN посідає третє місце у світі по обсягу виробництва.

Є відомим виробником дерев'яних підлог - найбільшим у країні й одним з ведучих у світі. Тришарова дошка «BARLINEK», що є головним виробом фірми, зараз експортується у більш ніж 40 країн світу на чотирьох континентах. Сьогодні Barlinek належить до найсучасніших та екологічно чистих виробництв у Польщі. Компанія досягла цього рівня завдяки інвестуванню в нові технології.

Основний бізнес Condor Carpets - виробництво тафтінгових килимових покриттів. На власних фабриках підприємства використовується замкнутий цикл виробництва, це означає, що може бути виготовлена фактично будь-яка комбінація основи, пряж, розмірів, кольорів і дизайнів. Тому Condor Carpets може швидко реагувати на попит ринку, що змінюється. На сучасних фабриках в Hasselt і Oss (Нідерланди), килими виробляються від початку до кінця.
 
Контактний телефон (056) 740-51-94

© copyright 2006
ООО "Стройкомплект"
Designed by
Perfection.com.ua